REZERVASYON VE SİPARİŞLERİNİZ İÇİN : 0216 567 14 76REZERVASYON

KURUMSAL

Göztepe Dönercisi

Göztepe Dönercisi

Lezzetin Adresi

Yemek kültürünü bir ihtiyaç ötesinde, estetik bir değer ve vazgeçilmez bir tutku olarak kabul eden GÖZTEPE DÖNERCİSİ, kullanılan tüm malzemeleri özel denetim firmalarının kontrolünde seçmektedir. Her yörenin yetiştirdiği usta ellerde hayat bulan tarifsiz lezzetlerle, konuklarına özledikleri geleneksel tatları, sıcak ve konforlu bir atmosferde sunmayı prensip edinen duayen marka, lezzet müdavimlerini ağırlıyor.

Modern işletmecilik ve titiz servis anlayışı ile hizmet veren GÖZTEPE DÖNERCİSİ, yemek kültürümüzün korunması ve geliştirilmesi adına çok önemli bir misyonu üstleniyor. Yaprak Döner, İskender Kebap, Pide, Lahmacun önerileri ve geleneksel tatlı alternatifleri ile klasikleşen GÖZTEPE DÖNERCİSİ, Göztepe'nin, Kadıköy'ün, İstanbul'un lezzet tutkunlarının vazgeçilmez adresi...

Amaç bu onurlu mesleğe laik olabilmek, bir adım öteye götürebilmek ve ürün çeşitliliği ile değerli müşterilermize yepyeni lezzetler sunabilmektir. Dostlarımızın sayesinde firmamızın kaliteyi ilke edinerek her zaman en iyi olmasını sağlamaktır.

Çalışmalarımızı değerli dostlarımızın ve müşterilerimizin istekleri doğrultusunda sürdürmeye devam edeceğiz. Başka bir düşünce ve hedefimiz ise işyerlerimizin değişikliğe ve yeniliğe açık olması, dar bir çerçeve içerisinde kalmamasıdır.